www.mszana-dolna.eu/uks-beskid-coraz-mocniejszy.html

www.mszana-dolna.eu/uks-beskid-rosnie-w-sile.html

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Beskid się rozwija, Beskid ma kolejną już trzecią sekcję treningową. Mamy sekcję mini siatkówki!!!

(więcej info w AKTUALNOŚCI)

Rabczańska Liga Piłki Siatkowej.

Szczegóły na siatka.rabka.pl

Sprawozdanie z działalności UKS „Beskid” Mszana Dolna w sezonie 2014/2015

UKS „Beskid” rozpoczął sezon treningowy 16.09.2014r. Treningi odbywały się systematycznie dwa razy w tygodniu (sekcja dziewcząt – 3 godziny, sekcja chłopców – 4 godziny tygodniowo). Ponadto najstarsza grupa chłopców brała udział w rozgrywkach Rabczańskiej Ligi Piłki Siatkowej. Najmłodszy i najmniej doświadczony zespół w tych rozgrywkach przegrał wszystkie mecze pierwszej fazy rozgrywek, ale za to runda rewanżowa to istny majstersztyk i popis Beskidu……wygrana w pięciu ostatnich meczach!!!!! I mimo, iż młody klub z Mszany Dolnej zajął ostatnie miejsce w tabeli to zdobyte doświadczenie i ogranie jest bezcenne!!! W maju 2015 roku jako kibice wzięliśmy udział w „Mistrzostwach Światła”, które organizował Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Gościem specjalnym tych zawodów był były Kapitan Reprezentacji Polski Piotr Gruszka. Trzydziestoosobowa grupa z Beskidu miała możliwość na żywo spotkać i porozmawiać z ikoną i autorytetem polskiej siatkówki.

W sumie na treningi na hali ogółem uczęszczało 29 dziewcząt i 28 zawodników. Najwytrwalsi trenowali jeszcze w lipcu, natomiast sierpień traktowany jest jako odpoczynek i nabranie energii przed nowym sezonem 2015/2016. Oceniając działalność w ubiegłym sezonie można powiedzieć krótko i zwięźle…..pod każdym względem było dobrze!!!

Podziękowania!!!

Dziękuję za udział i poświęcony czas na rabczańskie rozgrywki piłki siatkowej: Ograbek Dawid, Węgrzynowicz Artur, Łabuz Jakub, Kulig Paweł, Krzan Paweł, Nadkański Michał, Karpierz Jan, Dziedzina Daniel, Kapturkiewicz Daniel i Duda Jakub.

Dziękuję za pomoc w codziennej działalności oraz pomoc w wyjazdach na mecze i sparingi: Grażyna i Andrzej Duda, Agata i Andrzej Nadkańscy,  Małgorzata i Dariusz Ograbek.

Dziękuję Pawłowi Leja za zaproszenie na „Mistrzostwa Swiatła” i niesamowite wrażenia ze spotkania z Piotrem Gruszką.

Dziękuję Prezesowi Klubu Wojciechowi Leja za „zielone światło” na wszelkie działania związane z funkcjonowaniem klubu.

Na samym końcu kieruję ogromne podziękowania dla wszystkich zawodniczek i zawodników, którzy uczęszczali na treningi Uczniowskiego Klubu sportowego „Beskid” Mszana Dolna w sezonie 2014/2015.

Trener Łukasz Dobrowolski

printFrom: http://uksbeskid.pl/sprawozdanie-2014-2015.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactFirstPreviousNextLastUp