Aktualności

www.mszana-dolna.eu/uks-beskid-coraz-mocniejszy.html

 

www.mszana-dolna.eu/uks-beskid-rosnie-w-sile.html

 

 UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Beskid się rozwija, Beskid ma kolejną już trzecią sekcję treningową. Mamy sekcję mini siatkówki!!!

(więcej info w AKTUALNOŚCI)

 
     
 
   
 

Rabczańska Liga Piłki Siatkowej.

Szczegóły na siatka.rabka.pl

 
 

 

UKS "Beskid" Mszana Dolna organizuje w okresie wakacyjnym tj. od 3 - 14 lipca zajęcia sportowe w ramach zadania publicznego "Jestem aktywny - jestem zdrowy". Pod czujnym okiem instruktora odbywać się będą zajęcia siatkarskie oraz zajęcia z pływania korekcyjnego. Zadanie publiczne dofinansowane jest przez Urząd Miasta Mszana Dolna. Wysokość dofinansowania to kwota 1500 zł.

Uczniowski Klub Sportowy "Beskid" Mszana Dolna przy współpracy z Fundacją KGHM Polska Miedź realizuje projekt nauki pływania pn. "Wakacyjny kurs nauki pływania 2017". Zajęcia na basenie Wyspa "Mszanka" prowadzi instruktor pływania z długoletnim doświadczeniem. Nad bezpieczeństwem uczestników zajęć czuwa opiekun oraz ratownik WOPR. Projekt skierowany jest do dzieci z terenu miasta Mszana Dolna. Na realizację projektu UKS Beskid Mszana Dolna otrzyma od Fundacji KGHM Polska Miedź darowiznę w kwocie do wysokości 12.700 zł.

Zdjęcie użytkownika UKS Beskid Mszana Dolna.

 

Aktualności

Miło nam poinformować, iż od 10 IX 2015r. w  Uczniowskim Klubie Sportowym " Beskid " Mszana Dolna otwarta zostaje nowa sekcja treningowa,

a mianowicie sekcja mini siatkówki coolcoolcool. Zawodnicy i zawodniczki tej sekcji to uczniowie V i VI klasy z ZSM nr 1 oraz z ZSM nr 2 w Mszanie Dolnej.

W sezonie 2015/2016 UKS "Beskid" będzie współorganizatorem Gimnazjady Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców, natomiast najstarsza grupa chłopców (Juniorzy)

po raz drugi weźmie udział w rozgrywkach Rabczańskiej Ligi Piłki Siatkowej. Liczymy, że pod względem sportowym będzie to sezon wyjątkowy yesyesyes

Zapraszamy wszystkich chętnych, chcących uprawiać tą piękną dyscyplinę jaką jest piłka siatkowasmileysmileysmiley 

Aktualność 2

25 kwietnia na miejskiej hali sportowej przy ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej odbył się XVI Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna. W rywalizacji wzięły udział drużyny: GRUNWALD (seniorzy), ABSOLWENCI (liceum), UKS BESKID (gimnazjum - liceum).

Wyniki:

I miejsce ABSOLWENCI    6 pkt.

II miejsce GRUNWALD     2 pkt.

III miejsce UKS BESKID    1 pkt.

www.mszana-dolna.eu/16-tuniej-siatkowki.html

printFrom: http://uksbeskid.pl/aktualnosci/
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactFirstLastUp